Evenimente filmate la Winter Cup Vaslui 2018

 Pe acestă pagină veţi putea viziona filmările benevole realizate de noi la Winter Cup Vaslui 2018.

Pentru vizionarea filmului dorit daţi clik mai jos pe link-ul de culoare roşie cu numele evenimentului dorit și veți putea viziona filmarea meciului încărcată pe you tube la calitate HD

Deasemenea când există transmitere Live puteţi viziona transmisia Live accesând pe pagina facebook TvDumești la calitate 360 iar ulterior filmarea va fi încărcată pe canalul you tube TvDumești la calitate HD.

De la noi puteți descărca absolut orice filmare și reîncărca la dumneavoastră în nume propriu fără absolut nicio obligație, bucuria noastră este și bucuria dumneavoastră, filmările fiind realizate absolut benevol, pentru promovarea județului Vaslui, pentru promovarea sportului.

Pagina va fi actualizată zilnic cu evenimentele filmate.


Conferinta de presă – Winter Cup Vaslui 2018 – filmare HD


Ziua I

1 Grupa Albastra Internazionale Traian vs Flacara Muntenii de Sus in memoriam Rusu Alex Stefan

2 Grupa Rosie – Vaslui Juniors vs Young Boys

3 Grupa Rosie FC Sport vs River Plate

4 Grupa Albastra RS Magista vs Flacara Muntenii de Sus in memoriam Rusu Alex Stefan

5 Grupa Rosie Vaslui Juniors vs FC Sport

6 Grupa Rosie River Plate vs Young Boys


Ziua II

Ziua 2 Meci 1 grupa B Racova Pușcași vs Avântul Solești

Ziua 2 Joc 2 Stiinta Delesti – SC 2000 Lipovat

Ziua 2 Joc 3 Spartani vs Unic Bârlad

Ziua 2 Joc 4 grupa D Alpiniști vs Bymbo Boys Pungești

Ziua 2 Joc 5 Vitiș Șuletea vs Unic Bârlad

Ziua 2 Joc 6 Știința Delești vs Bymbo Boys Pungești

Ziua 2 Joc 7 Viper vs Victoria

Ziua 2 Joc 8 Simba Dainty vs Inter Sport

Ziua 2 Joc 9 Vitiș Șuletea vs Avântul Solești

Ziua 2 Joc 10 Alpiniști vs SC 2000 Lipovăț

Ziua 2 Joc 11 AS Solidar vs FC Ghergheleu

Ziua 2 Joc 12 Inter Traian vs Gloria Todirești

Ziua 2 Joc 13 Red Star vs Bamavas Pușcași


Ziua 3

Ziua 3 Joc 1 SC 2000 Lipovăț vs B.B.Pungești

Ziua 3 Joc 2 Victoria vs Inter Sport

Ziua 3 Joc 4 Alpiniștii vs Știința Delești

Ziua 3 Joc 5 Simba Dainty vs Viper

Ziua 3 Joc 6 Inter Traian vs Bamavas Pușcași

Ziua 3 Joc 7 Red Star vs Gloria Todirești

Ziua 3 Joc 8 AS Solidar – Sporting Barlad

Ziua 3 Joc 9 FC Ghergheleu vs Sporting Bârlad

Ziua 10 Joc 10 Unic Bârlad vs Avântul Solești

Ziua 3 Joc 11 Vitiș Șuletea vs Spartanii

Ziua 3 joc 12 Inter Traian vs Red Star

Ziua 3 Joc 13 Gloria Todirești vs Bamavas Pușcași

Ziua 3 Meci 14 Best Man Huși vs FC Ghergheleu

 

 

Comentarii Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*