Winter Cup Vaslui 2016

Winter Cupp

  Winter Cup Vaslui 2016 by ConceptChampion.ro

Pe această  pagină web  puteţi viziona filmările meciurilor, realizate de noi absolut benevol, desfăşurate în cadrul Winter Cup Vaslui 2016.
Modalităţi de vizionare:
– Puteţi viziona single accesând, prin dublu clik numele partidei disputate în partea de jos a paginii unde apare videoclipul fiecărui meci.
– Puteţi viziona accesând playlist-ul mare you tube al tuturor meciurilor filmate iar de acolo să selectaţi partida dorită.
Dacă nu apare numele unui meci disputat înseamnă că nu a fost filmat sau au fost probleme tehnice la momentul filmării.  Vă dorim vizionare plăcută!

 Evenimente filmate la –  Winter Cup – Vaslui 2016

Playlist-ul  tuturor evenimentelor filmate la  Winter Cup – Vaslui 2016


Conferinţa de Presă premergătoare turneului Winter Cup – Vaslui 2016 


Ziua I   22.01.2016 Meciuri

1. S C P C – Vaslui Juniors 

2. Salvatorii  –  Spartanii Old Boys

3.  Victoria Unistil  –  FC Ghergheleu

4. Vulturii Aurii Perieni – Viit0rul Pușcași

5. Pajura Huși – Internazionale

6.  Atletic Bârlad – FC Ghergheleu

7. Zimbru – Arcadia

8. Simba  – Alpiniștii


Ziua a II-a     23.01.2016 Meciuri

1.Sporting juniorul 2002 –  S C P C

2.All Stars – Vaslui Juniors

4.Victoria Unistil – Atletic Barlad

5. Arcadia – FC Vaslui 2002

7. Simba – FC Murgeni

9. Zimbru – FC 2002 Vaslui

10. Red Star – Viitorul Pușcași

11. Pajura Huși – Salvatorii PNV

12. Spartanii – Fox Tream

13. FC Magista – LPS Vaslui

14. Inter Traian Junior – AgroLand

15.  Inter Traian – Racova Pușcași

16. Fox Team – AgroSport

17. SC PC – ALL Stars

18. Racova Pușcași – Redcon 1/ Morandi

19. Spartanii – AgroSport


 Ziua a III-a    24.01.2016 


1.Internazionale – Fox Team (rep II)

2.Inter Traian – Atletic Barlad

3.Viitorul Pușcași – Paajura Huși

4.Victoria Unistil – Arcadia

5.Zimbru – Alpiniștii


Ziua a VI-a 29 01.2016

1.Vaslui Juniors –  LPS Vaslui

2.Agroland – S C P C 

3.Inter Traian – Zimbru

4.Husana Husi Old Boys – Salvatorii

5.Husana Husi Old Boys – Spartanii Old Boys

6.Spartanii  –  Victoria Unistil

7.Salvatorii PNV – Red Star

8. Pajura Husi – Spartanii


Ziua a VII-a 30 01.2016

1.Kapri Roman – Unirea Ruginoasa

2.Oz-Er Golden Boys – Red Star

3. UTI – InterTraian

4.Pajura Husi – Victoria Unistil

5.Kapri Roman – FC Murgeni

6. Oz-Er Golden Boys – Salvatorii PNV

7. UTI – Zimbru

8. FC Murgeni – Unirea Ruginoasa

9. Inter Traian – Salvatorii PNV

10.Oz-Er Golden Boys – Zimbru

11. Karpi Roman – Pajura Husi

12. Victoria Unistil – Unirea Ruginoasa


Ziua a VIII-a 31.01.2016 

1.LPS Vaslui – Agroland

2.Inter Traian – Oz-Er Golden Boys

3.Pajura Husi – Victoria Unistil

4.Internazionale – Simba

6. Salvatorii – Victoria Old Boys

7. Vaslui- Juniors – S C P C

8.Victoria Unistil – Oz Er Golden Boys Bacau


Festivitatea de premiere – Winter Cup Vaslui 2016 by ConceptChampion.ro


 

1.Ştefan Florescu şi Fabian Barna în Sala Sporturilor Vaslui Camera 2 – 31.01.2016

2. Ştefan Florescu şi Fabian Barna – Partea a II-a – Winter Cup Vaslui 2016 by ConceptChampion.ro

3.Ştefan Florescu şi Fabian Duro – duminică 31.01.2016 la Vaslui în Sala Sporturilor 

 


 

EVENIMENTE FILMATE  ZIUA  I 22.01.2016 – PLAYER YOU TUBE

1. S C P C – Vaslui Juniors 


2. Salvatorii  –  Spartanii Old Boys


3.  Victoria Unistil  –  FC Ghergheleu


4. Vulturii Aurii Perieni – Viitorul Pușcași


5. Pajura Huși – Internazionale


6.  Atletic Bârlad – FC Ghergheleu


 7. Zimbru – Arcadia


8. Simba  – Alpiniștii


Ziua II     23.01.2016 

1.Sporting juniorul 2002 –  S C P C


2.All Stars – Vaslui Juniors


4.Victoria Unistil – Atletic Barlad


5. Arcadia – FC Vaslui 2002


7. Simba – FC Murgeni


9. Zimbru – FC 2002 Vaslui


10. Red Star – Viitorul Pușcași


11. Pajura Huși – Salvatorii PNV


12. Spartanii – Fox tream

13. FC Magista – LPS Vaslui


14. Inter Traian Junior – AgroLand


15.  Inter Traian – Racova Pușcași


16. Fox Team – AgroSport


17. SC PC – ALL Stars


18. Racova Pușcași – Redcon 1/ Morandi


19. Spartanii – AgroSport


 Ziua a III- a   24.01.2016 Meciuri

Internazionale – Fox Team (rep II)


Inter Traian – Atletic Barlad


Viitorul Pușcași – Paajura Huși


Victoria Unistil – Arcadia


Zimbru – Alpiniștii


Ziua a VI-a 29 01.2016

Vaslui Juniors –  LPS Vaslui


Agroland – S C P C 


Inter Traian – Zimbru


Husana Husi Old Boys – Salvatorii


5.Husana Husi Old Boys – Spartanii Old Boys


6.Spartanii  –  Victoria Unistil


7.Salvatorii PNV – Red Star


8. Pajura Husi – Spartanii


 

Ziua a VII-a 30 01.2016

1.Kapri Roman – Unirea Ruginoasa


2.Oz-Er Golden Boys – Red Star


3.UTI – InterTraian


4.Pajura Husi – Victoria Unistil


5.Kapri Roman – FC Murgeni


 

6. Oz-Er Golden Boys – Salvatorii PNV


7. UTI – Zimbru


8. FC Murgeni – Unirea Ruginoasa


9. Inter Traian – Salvatorii PNV


10.Oz-Er Golden Boys – Zimbru


11. Karpi Roman – Pajura Husi


12. Victoria Unistil – Unirea Ruginoasa


Ziua a VIII-a 31.01.2016

1.LPS Vaslui – Agroland


2.Inter Traian – Oz-Er Golden Boys


3.Pajura Husi – Victoria Unistil


4.Internazionale – Simba


6. Salvatorii – Victoria Old Boys


7. Vaslui- Juniors – S C P C


8.Victoria Unistil – Oz Er Golden Boys Bacau


Festivitatea de premiere – Winter Cup Vaslui 2016 by ConceptChampion.ro


 

Comentarii Facebook